Firmu Nábytek Krajča založil Karel Krajča před více než 10 lety. Naše firma navazuje na tradici vyhlášených moravských truhlářů. Sídlíme v oblasti pohoří Javorník, odkud také získáváme dřevo pro výrobu nábytku.

 

V naší nabídce naleznete nábytek z kvalitního masivu. Soustředíme se na výrobu postelí, paland, židlí pro různé využití, zahradního nábytku, nábytku do dětských pokojů atd. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu postelí a nábytku dle přání zákazníka.

 

Masivní dřevo pro výrobu nábytku získáváme vlastní těžbou, kterou provádíme od 500 m. n. v. s nízkým přírůstkem letního a zimního dřeva. To zaručuje vysokou kvalitu, vysokou objemovou hmotnost a pevnost, nižší štípatelnost a vyšší odolnost vůči vrypu.

 

Kromě výroby nábytku je hlavní náplní naší práce také výroba stavebních prvků, jako jsou dveře, okna, schodiště, zábradlí, dřevostavby, altány a další. Při výrobě využíváme nejmodernější technologie a vybavení, které zajišťují výstupy v podobě kvalitních výrobků. Tak dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

 

Díky špičkové kvalitě našich výrobků jsme se stali vyhledávaným dodavatelem nábytku nejen v České republice, ale i v zahraničí. Oproti konkurenci nabízíme vyšší kvalitu opracování a větší tloušťku používaného dřeva. I přesto držíme ceny výrobků na příznivé úrovni, což je pro naše zákazníky důvod, proč se vrátit.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejdůležitější.